Baba tipik shqiptar! Bebe Rexha zbulon reagmin e të atit kur pa videon e saj me marihuanë

Para disa ditëve Bebe Rexha solli nnë super bashkëpunim me Snoop Dogg.

Kënga titullohet “Satellite” dhe videoklipi i saj shfaq dy artistët duke u transportuar në hapësirën e jashtme pasi kanë tymosur disa gjethe marihuane.

Sipas Bebes, marihuana në fakt luajti një rol të madh në procesin krijues të këngës dhe videos.

“Të punosh me Snoop është një ëndërr”, tha Bebe Rexha në një intervistë për revistën “People”, duke shpjeguar se fillimisht ia dërgoi demon e këngës “Satellite” përmes Instagramit.

“Ai më mori në orën 7:00 të mëngjesit të nesërmen duke thënë: Kontrollo e-mailin tënd. Ti ke një e-mail”, tha 33-vjeçarja.

Ai kishte dërguar në e-mail pjesën e tij të këngës, gjë që e emocionoi tej mase këngëtaren shqiptare për këtë bashkëpunim. Kur erdhi koha për të xhiruar klipin, Snoop u shfaq në disa sekonda duke tymosur marihuanë bashkë me Bebe Rexhën.

“Ai më tha: ‘Duhet të provosh vetëm një tim’, dhe unë thashë: ‘Tani, në xhirimin e klipit? Unë do të dukem ‘e dehur’ në video. Ai tha, ‘Vetëm provoje’ dhe unë thashë, ‘Në rregull’. Unë e tymosa dhe u ndjeva aq lart”, kujtoi artistja shqiptare.

Madje ajo publikoi dhe një video duke konsumuar marihuanë me Snoop Dogg javën e kaluar në Instagram duke paralajmëruar. Dhe gjejeni pak reagimin e të atit.

“Babai im më mori në telefon dhe më tha: ‘Çfarë po bën? Pse po pi marihuanë në një video të publikuar në internet? A je e çmendur?’” Unë thashë: ‘Babi, është Snoop Dogg. Nëse tymos me dikë, ai duhet të jetë Snoop Dogg’”.

Një reagim tipik prej prindi shqiptar, që kërkon llogari edhe në moshën 33-vjeçare.

“Milionat, pozitat e larta, femrat, akuzat”- Si u bë i famshëm Silvio Berlusconi?

Në botën plot labirinte të politikës italiane, Silvio Berlusconi, ishte njeriu që diti të përziente më mirë se kushdo tjetër biznesin me jetën publike. Personaliteti...

10 vendet që nuk duhen vizituar kurrë

Lexie Alford mban rekordin Guinness si personi më i ri që ka udhëtuar në çdo shtet të botës. 25-vjeçarja amerikane ka qenë në 196 shtete...

Ekspertët befasojnë me paralajmërimin e fundit, ja çfarë do të ndodhë me njerëzimin

Një grup ekspertësh, përfshirë drejtuesit e OpenAI dhe Google Deepmind, kanë paralajmëruar përmes një deklaratë të përbashkët se inteligjenca artificiale mund të çojë në...

Raportimi i frikshëm i Microsoft: AI ka elementë të logjikës njerëzore!

Prej disa kohësh tashmë, inteligjenca artificiale po pushton gjithmonë e më shumë jetët tona, si një tentativë e frikshme për të zëvëndësuar tiparet e...

Vdes George Soros? Publikohet lajmi që shokoi botën

Thashethemet për vdekjen e financierit George Soros kanë vërshuar sërish internetin. Investitori, biznesmeni dhe kryefinancieri hungarez amerikan njihet më së shumti për punën e...

RAJONI

All

“Serbia e ka humbur njëherë e përgjithmonë Kosovën”, Rama: Kosova duhet të shpallë zgjedhje të menjëhershme

Kryeministri Edi Rama, shprehet se qëndrimi i tij në lidhje me situatën në veri të Kosovës, është i njëjtë me atë të liderëve të...

Rama: Ushtria serbe nuk i prek dot një fije floku Kosovës, thjesht i vjen vërdallë për konsum të brendshëm

Duke folur për zhvillimet në veri të Kosovës, kryeministri Edi Rama thotë se lëvizja e ushtrisë së Serbisë pranë kufirit është për konsum të...

New York Times zbulon lidhjet e presidentit serb me botën e krimit, ja çfarë pretendohet

Revista javore e gazetës Nju Jork Tajms, ka botuar një artikull të gjatë, ku zbulon lidhje të pretenduara të presidentit serb, Aleksandër Vuçiç me...

Vritet i akuzuari për kontrabandë droge nga Mali i Zi dhe Shqipëria

akuzuari për kontrabandë droge nga Mali i Zi dhe Shqipëria ka mbetur i vrarë në Zagreb. Mediat vendase bëjnë me dije se ngjarja...

Çanak: Kosova u fitua me luftë më 1912 dhe u humb me luftë më 1999

Nenad Çanak, ish-kryetar i Lidhjes së Socialdemokratëve të Vojvodinës dhe një nga liderët e Opozitës Demokratike të Serbisë (DOS), ka kujtuar kohën sa ishte...

Deklarata tronditëse e Abazoviç: Gabimi më i madh i mafias ishte që nuk më vrau

Kryeministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviç ka reaguar pas akuzave të ish-kryeprokurorit special Milivoj Katniç për lidhjet e tij me klanin kriminal Skaljar.duke...

Kompania Kosovare Royal/ Ndërton hotelin luksoz “Jadran”, nënshkruhet marrëveshje milionëshe në Mal të Zi

Është bërë nënshkrimi i Aneksit IV i kontratës në vlerë prej mbi 40 milionë euro për ndërtimin e hotelit me pesë yje në qendër...

EKONOMI

SHOWBIZI

BIZNES

rubrika rozË