6 shenjat e Horoskopit që duan seksin më shumë se sa…

Gjithkush ka një preferencë të ndryshme kur bëhet fjalë për marrëdhëniet: disa pëlqejnë të besojnë në idenë e dashurisë, martesës dhe një familjeje, ndërsa të tjerët tërhiqen më shumë nga takimet rastësore dhe takimet e fshehta.

UJORI

Shumica e Ujorëve e shohin të këndshëm intimitetin fizik edhe kur s`kanë kaluar shumë kohë me partnerin e tyre të ri.

AKREPI

Akrepi është shumë i përkushtuar për kënaqësinë e të tjerëve, sepse do të mbahet mend si kampion. Dhe të bësh seks me një Akrep është diçka që nuk harrohet lehtë.

DASHI

Dashi nuk ka nevojë për shumë përpjekje për t`u eksituar. Vetëm një prekje dhe një kontakt intensiv me sy mund të jetë i mjaftueshëm për të ndezur situatën. Nëse flirtoni me të, e humb mendjen dhe të çon menjëherë në shtrat.

LUANI

Luani është gjithmonë i uritur për seks të mirë dhe gjithashtu për dashuri. Në përgjithësi, nuk i intereson nëse ka dashuri mes tij dhe partnerit. Seksi vjen gjithmonë i pari për Luanin.

SHIGJETARI

Shigjetarët janë mjaft të njohur për natyrën e tyre aventuriere dhe jeta e tyre seksuale nuk ndryshon. Janë mjaft të kënaqur me aventurat e një nate dhe takimet rastësore. Ata janë gjithmonë shumë të etur për të provuar diçka të re dhe kjo vlen edhe për jetën e tyre seksuale.

DEMI

Demi fantazon shumë për seksin dhe do të ishte parajsa nëse do ta bënte atë në çdo orë të ditës. Ai mund të mos marrë rolin kryesor në dhomën e gjumit, por pret që partneri i tij ta josh. Dhe nëse është seks i mirë apo edhe seks i keq, nuk ka rëndësi: rëndësi ka të bësh seks.

“Milionat, pozitat e larta, femrat, akuzat”- Si u bë i famshëm Silvio Berlusconi?

Në botën plot labirinte të politikës italiane, Silvio Berlusconi, ishte njeriu që diti të përziente më mirë se kushdo tjetër biznesin me jetën publike. Personaliteti...

10 vendet që nuk duhen vizituar kurrë

Lexie Alford mban rekordin Guinness si personi më i ri që ka udhëtuar në çdo shtet të botës. 25-vjeçarja amerikane ka qenë në 196 shtete...

Ekspertët befasojnë me paralajmërimin e fundit, ja çfarë do të ndodhë me njerëzimin

Një grup ekspertësh, përfshirë drejtuesit e OpenAI dhe Google Deepmind, kanë paralajmëruar përmes një deklaratë të përbashkët se inteligjenca artificiale mund të çojë në...

Raportimi i frikshëm i Microsoft: AI ka elementë të logjikës njerëzore!

Prej disa kohësh tashmë, inteligjenca artificiale po pushton gjithmonë e më shumë jetët tona, si një tentativë e frikshme për të zëvëndësuar tiparet e...

Vdes George Soros? Publikohet lajmi që shokoi botën

Thashethemet për vdekjen e financierit George Soros kanë vërshuar sërish internetin. Investitori, biznesmeni dhe kryefinancieri hungarez amerikan njihet më së shumti për punën e...

RAJONI

All

“Serbia e ka humbur njëherë e përgjithmonë Kosovën”, Rama: Kosova duhet të shpallë zgjedhje të menjëhershme

Kryeministri Edi Rama, shprehet se qëndrimi i tij në lidhje me situatën në veri të Kosovës, është i njëjtë me atë të liderëve të...

Rama: Ushtria serbe nuk i prek dot një fije floku Kosovës, thjesht i vjen vërdallë për konsum të brendshëm

Duke folur për zhvillimet në veri të Kosovës, kryeministri Edi Rama thotë se lëvizja e ushtrisë së Serbisë pranë kufirit është për konsum të...

New York Times zbulon lidhjet e presidentit serb me botën e krimit, ja çfarë pretendohet

Revista javore e gazetës Nju Jork Tajms, ka botuar një artikull të gjatë, ku zbulon lidhje të pretenduara të presidentit serb, Aleksandër Vuçiç me...

Vritet i akuzuari për kontrabandë droge nga Mali i Zi dhe Shqipëria

akuzuari për kontrabandë droge nga Mali i Zi dhe Shqipëria ka mbetur i vrarë në Zagreb. Mediat vendase bëjnë me dije se ngjarja...

Çanak: Kosova u fitua me luftë më 1912 dhe u humb me luftë më 1999

Nenad Çanak, ish-kryetar i Lidhjes së Socialdemokratëve të Vojvodinës dhe një nga liderët e Opozitës Demokratike të Serbisë (DOS), ka kujtuar kohën sa ishte...

Deklarata tronditëse e Abazoviç: Gabimi më i madh i mafias ishte që nuk më vrau

Kryeministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviç ka reaguar pas akuzave të ish-kryeprokurorit special Milivoj Katniç për lidhjet e tij me klanin kriminal Skaljar.duke...

Kompania Kosovare Royal/ Ndërton hotelin luksoz “Jadran”, nënshkruhet marrëveshje milionëshe në Mal të Zi

Është bërë nënshkrimi i Aneksit IV i kontratës në vlerë prej mbi 40 milionë euro për ndërtimin e hotelit me pesë yje në qendër...

EKONOMI

SHOWBIZI

BIZNES

rubrika rozË