<

Rrëfimi i 19 vjeçarit: Bëj seks me drejtoreshën e spitalit ku punoj, por ajo kërkon …

Një djalë 19 vjeçar ka rrëfyer për The Sun se ai bën seks me drejtoreshën e tij në spital ku dhe punon, e cila është 32 vjeçare, e martuar dhe ka një djalë. Kjo është letra e tij: Kam bërë seks me shefen time, pasi unë e përfundova lidhjen time.

Ajo është më e vjetër dhe ka një dëshirë të madhe seksuale dhe është mrekullueshëm, por po shkoj në telashe?

Unë jam një djalë 19 vjet dhe po punoj në spitalin lokal si asistent shëndetësor prej gjashtë muajsh. I kam kaluar 8 javët e fundit në repartin e lindjes. Ajo është 32 vjet një mami e lartë dhe e martuar. Shumica e ekipit ka pasur një natë jashtë pasi dikush festoi 21 vjetorin dhe që atëherë unë fillova të flisja më shumë me shefen time. Ajo dukej ndryshe me flokët e saj të lëshuara dhe një fustan seksi. Ajo tha se e do punën e saj por gjërat në shtëpi i janë bërë të vështira pasi ka një djalë dy vjet dhe burri i saj nuk i ndihmon aspak. Një nga vajzat përmendi diçka për seksin dhe ajo tha:

“Jeta seksuale? Çfarë jete seksuale? Burri im nuk është i interesuar”.

Ne pimë dhe vallëzuam dhe u kthyem me taksi në shtëpi. E pashë që mezi ecte dhe i thashë ta përcillja deri tek dera, e ajo më ftoi brenda e më tha që t’i thoja taksisë të shkonte. Burri i saj ishte jashtë vendit dhe djali i tyre ishte me nënën e saj. Ne u futëm brenda dhe ajo ra në qilim e unë e kapa atë. Ajo ra në duart e mia dhe fytyrat tona ishin shumë afër.

Ajo më puthi mua dhe unë iu përgjigja njëjlloj. Ajo sugjeroi që të ngjiteshim shkallëve. Si mund të refuzoja?

Seksi ishte i pabesueshëm. Ajo me të vërtetë dinte si të trajtonte një djalë. Qëndrova atë natë aty dhe mëngjesi ishte dhe më i mirë. Ndërrimet tona në punë janë të ngjashme dhe kur e përfundojmë ne takohemi në veturën time. Unë e dërgoj në shtëpi, por fillimisht ndalemi për të bërë seks. Nuk dua që të përfundojë por e di se kjo nuk do të na dërgojë askund.

A mendoni se ajo është shumë e vjetër për mua edhe në qoftë se e heq qafe burrin e saj të padobishëm?

Përgjigja e psikologes: Unë mund ta kuptoj se sa joshëse është që të vazhdosh të shijosh seksin në aferë, por kjo mund të ju largoj në mënyrë të çrregullt, në frontet personale dhe të punës. Ajo është e martuar dhe ka fëmijë. Ajo po të përdor si një lehtësim kur duhet të zgjidhë për martesën e saj, për shkak të djalit të saj mbi të gjitha. Ju jeni në moshë por ajo po abuzon me pozitën e saj. Nuk do të ishte mirë as për as për atë nëse dikush në spital ju zbulon. Ki pak krenari për veten, sidomos në fillim të karrierës dhe tregoj asaj gruaje se nuk do që ta rrezikosh martesën e saj apo karrierën e juaj. Ti meriton dikë që brengoset për ty. Dil me miq dhe gjeje dikë që është i të njëjtës moshë me ty dhe që mund të përkushtohet 100 për qind.

Lufta në Ukrainë/ NATO nuk ndalet, i jep goditjen fatale Rusisë

Teksa bombardimet në Ukrainë vazhdojnë nga Rusia, NATO ka lëshuar një deklaratë për të riafirmuar mbështetjen për Kievin, duke shtuar se ajo kurrë nuk...

Aksident tragjik me një bilanc të rëndë/ 7 persona të plagosur, 4 në gjendje kritike. Një prej mjeteve drejtohej nga një 23-vjeçar shqiptar

I rëndë bilanci i një aksidenti rrugor të ndodhur mbrëmjen e së dielës në hyrje të nënkalimit në via Dal Cero në Verona, ku...

Historia e Al Kapone/ Mbreti i alkoolit që u kthye në simbol të mafias

Ai do të mbahet mend për thënien e famshme përpara gjykatësve: “Ju jeni klientët e mi”. Quhej Alfons Gabriel Kapone por u njoh si “Al” Kapone....

Mund të jeni duke jetuar me një vrasës të heshtur! Kujdes

Mbi një çerek milioni britanikë nuk e dinë se po jetojnë me një vrasës të heshtur, ka zbuluar një studim i ri. Ekspertët në...

Zbulohet shteti se ku i ka fshehur 13 milionë euro bosi turk i kriptomonedhave

Mediat turke kanë publikuar detaje të reja në lidhje me Faruk Fatih Ozer, i cili akuzohet për mashtrim miliona euro me kriptomonedhat. Ato raportojnë se shtetasi, i...

RAJONI

All

Vuçiç bojkoton Samitin e BE në Tiranë: Askush nga Serbia nuk do të shkojë në Shqipëri

Serbia do të bojkotojë samitin e Bashkimit Europian dhe Ballkanit Perëndimor që do të zhvillohet në Tiranë. Presidenti serb Aleksandër Vuçiç tha se askush nga...

SHBA mirëpret marrëveshjen për targat mes Kosovës dhe Serbisë: Hap gjigant drejt paqes dhe stabilitetit në rajon

Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë dalë me një reagim pas arritjes së marrëveshjes mes Kosovës dhe Serbisë lidhur me çështjen e targave, raporton...

Media malazeze: E blejnë drogën në Amerikë Latine, e shesin në Europë e paratë i pastrojnë në Shqipëri!

Ishte 9 qershor 2021, kur një ngarkesë e shënuar “asparagus i imët” u ngarkua në një kamion me një rimorkio 18 tonësh në qytetin...

“Si nisi dhe si po shkon”/ Vuçiç vishet si çeçen, reagon ashpër raportuesja për Kosovën në PE dhe kapet keq me Brnabiç

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian, Viola von Cramon dhe kryeministrja serbe, Ana Brnabiç, kanë replikuar në rrjetin social Twitter, për Vuçiçin. Von Cramon, të...

“Perandori miliardëshe” – mediumi serb raporton për pasurinë e Milan Radoiçiq dhe Zvonko Veselinoviq

Një artikull i mediumit Nova në Serbi, ka dhënë detaje mbi pasurinë marramendëse të Milan Radojiçiq dhe Zvonko Veselinoviq të cilët janë në listën zezë të...

Karabinierë italianë zbarkojnë në Kosovë për shkak të tensioneve në Veri

Përfaqësuesi i Lartë për Politika të Jashtme dhe Politika të Sigurisë në Bashkimin Evropian, Jossepp Borrell ka njoftuar se sonte janë dërguar forca shtesë...

Plani destabilizimit/ Serbia planifikon sulme edhe ndaj KFOR dhe EULEX

Beogradi po planifikon përshkallëzimin e situatës në veriun e Kosovës, me provokime dhe deri me sulme të mirëfillta nga eksponentë të krimit të organizuar. Sipas...

rubrika rozË

EKONOMI

SHOWBIZI

BIZNES