<

Pushimet e Ronaldos në vilën e pabesueshme, që ka edhe ‘dhomë erotike’ nëntokësore

Futbollisti portugez, Cristiano Ronaldo dhe gruaja e tij, Georgina Rodríguez, së bashku me pesë fëmijët e tyre, kanë zgjedhur një pronë luksoze rurale, rrëzë “Serra de Tramuntana’ për të kaluar dhjetë ditë pushime.

Familja, e cila mbërriti në Mallorca pasditen e së martës me avionin privat, do të mund të shijojë të gjitha llojet e luksit gjatë qëndrimit në vilën e pabesueshme, ku edhe futbollisti Sergio Ramos e Pilar Rubio kaluan verën me fëmijët e tyre para pak vitesh.

Ferma, e rrethuar me vreshta dhe pemë të të gjitha llojeve, ka një kishëz brenda dhe thuhet se nën të është ndërtuar një “dhomë erotike”. Po ashtu, kjo pronë ka një palestër spektakolare, një pishinë të rrethuar nga palmat, xhakuzi të ndryshëm, një fushë shumësportëshe për të luajtur futboll, basketboll, hendboll etj., si dhe një fushë rëre për të luajtur volejboll plazhi.

Për qëndrimin në ishull, Cristiano Ronaldos ia sollën dy nga automjetet e tij në Mallorca me anije nga Valencia: një “Bugatti Centodieci” me vlerë 8 milionë euro dhe një “Mercedes” mbresëlënës.

Dje në mesditë, familja mori varkën e saj, u ankorua në “Port Adriano” dhe u nis drejt ujërave të “Cala Egos”, në Andratx, për të shijuar një ditë relaksuese, ku Cristiano u shfaq i kënaqur me familjen e tij (e tregojnë fotot e hedhura në rrjetet sociale).

Pushimet e Ronaldos në vilën e pabesueshme, që ka edhe ‘dhomë erotike’ nëntokësore
Pushimet e Ronaldos në vilën e pabesueshme, që ka edhe ‘dhomë erotike’ nëntokësore
Pushimet e Ronaldos në vilën e pabesueshme, që ka edhe ‘dhomë erotike’ nëntokësore
Pushimet e Ronaldos në vilën e pabesueshme, që ka edhe ‘dhomë erotike’ nëntokësore
Pushimet e Ronaldos në vilën e pabesueshme, që ka edhe ‘dhomë erotike’ nëntokësore

Fotot/ E frikshme, Marina amerikane publikon aksidentalisht dokumente top-sekret ku flitet për…

Marina amerikane ka publikuar aksidentalisht disa dokumente top-sekret, ku flitet për kontaktin me UFO-t. Dokumentet zbulojnë takime me dronë të panjohur që fluturojnë mbi gjashtë...

Pse shtimi i prodhimit nuk do ta parandalojë rritjen e çmimit të naftës?

Vendet që “varen” shumë prej karburanteve presin me padurim takimin e kësaj jave të kartelit të OPEC-ut, i cili do të vendos nëse do...

Johnson: Nëse Putin do të ishte femër, s’do të kishte luftë në Ukrainë

Kryeministri britanik Boris Johnson ka deklaruar se lufta në Ukrainë nuk do të kishte filluar nëse Vladimir Putin do të ishte grua. Ai sugjeroi...

Shqiptari vret turkun në Gjermani, autoritetet vendosin çmimin e lartë për “kokën” e të riut

Një i ri shqiptar ka vrarë një shtetas turk në Gjermani mbrëmjen e së hënës në Kiel. Sipas mediave gjermane Fisnik Hoxha ka qëlluar disa...

“Nëse vendet nordike…”/ Analiza e “REL”: Çfarë duhet të presim nga samiti kyç i NATO-s! Mund të ketë veto turke nga Erdogan

Udhëheqësit e NATO-s do të mblidhen në Madrid më 28-30 qershor për një nga takimet me të shumëpritura që aleanca ushtarake ka mbajtur kohët...

RAJONI

All

Shumë e rëndë/ I mbuluar me beton, gjendet trupi i një gruaje 38-vjeçare në bodrumin e banesës

Në bodrumin e shtëpisë u gjet trupi i pajetë i një 38-vjeçareje në Serbi, policia e gjeti gruan të mbuluar me beton. Shtëpia gjendet...

Ballkani, “fuçia e barutit” që mund ta hedhë në erë Evropën, ja “Dora e Zezë” serbe që nisi Luftën e Parë Botërore

Ballkani është një “fuçi baruti” e Evropës, duke i kthyer sytë nga historitë që ka kaluar. Kanë kaluar 107 vjet nga atentati në Sarajevë....

Serbia, pika ku mund të shpërthejë “Lufta e Tretë Botërore”, ja si po përpiqet Moska të helmojë Vuçiqin dhe pse NATO do të përfshihet...

Erërat e luftës po kërcënojnë gjithnjë e më shumë në Serbi, në zemrën pro Putinit të Ballkanit dhe rrjedhimisht të Evropës. Ndërsa në Ukrainë, Bashkimi...

Vuçiç “humb shpresat”: Ja pse Serbia nuk do të hyjë në Bashkimit Evropian për 7 vitet e ardhshme

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, i ka humbur shpresat se Beogradi do të bëhet pjesë e Bashkimit Evropian. Ai ka thënë se rruga e...

Profesori amerikan në studio televizive serbe: Pavarësia e Kosovës, realitet për Serbinë

Edward Joseph, profesor në Universitetin Johns Hopkins në Uashington dhe ekspert për Ballkanin Perëndimor, e cilësoi si “sukses të madh” dështimin e samitit BE-Ballkani...

Ngjarje horror në Greqi/ Të lidhur me litar brenda në makinë, nënë e bir gjenden në fund të detit

Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur ditën e sotme në Selanik, ku nënë e bir janë gjetur pa jetë brenda makinës së tyre të...

VIDEO/ Kaos në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut : Arbër Ademi rrah deputetin

Një skenë dhune dhe fyerje është regjistruar në Parlamentin  Maqedonisë së Veriut, teksa Arbër Ademi ish ministër i arsimit është shfaqur shumë agresiv sot...

rubrika rozË

EKONOMI

SHOWBIZI

BIZNES