Paris Hilton trondit me një tjetër rrëfim për marrëdhënien ‘e papërshtatshme’ me mësuesin e saj

Paris Hilton sa herë kthehet në të kaluarën e saj sjell kujtime jo të mira.

Në Paris: The Memoir, ajo reflekton mbi një marrëdhënie ‘të papërshtatshme’ që kishte me mësuesin e saj të klasës së tetë në shkollën katolike. Ajo kujton se si të gjitha vajzat e klasës e pëlqenin atë mësues të pashëm.

“Të gjithë e donin atë, përfshirë murgeshat”, shkruan Hilton.

Rezulton se ky mësues ia ktheu tërheqjen, duke i thënë: “Të dashuroj”.

“Ai më bëri të ndihesha e vërejtur në një mënyrë të rëndësishme, të rritur,” shkruan Hilton. “Ai më bënte lajka e ngacmonte dhe më thoshte se të gjitha vajzat e tjera flisnin për mua pas shpine sepse ishin xheloze”.

Mësuesi më pas i kërkoi numri dhe “më paralajmëroi të mos i tregoja askujt”.

Hilton shkruan se mësuesi më pas e telefononte pothuajse çdo natë “dhe ne biseduam me orë të tëra se sa çuditërisht e pjekur, e bukur dhe inteligjente isha, sa sensuale dhe e veçantë”.

Sipas Hilton, mësuesi i saj shpesh e pyeste nëse prindërit e saj ishin në shtëpi dhe një natë kur nuk ishin, ai vendosi të vinte. “Unë pashë një SUV të modelit të fundit që ishte parkuar para derës” shkruan ajo. “U ula në sediljen e pasagjerit. Mësuesi më tërhoqi në krahët e tij dhe më puthi.”

Këngëtarja kujton se puthja vazhdoi gjatë dhe dukej se po evoluonte në diçka më shumë – derisa prindërit e saj u kthyen në shtëpi dhe panë Hilton dhe mësuesin e saj në rrugë.

Pas përfundimit të vitit shkollor, Kathy dhe Rick dërguan vajzën e tyre adoleshente të jetonte me gjyshen e saj në Palm Springs, Kaliforni.

Dhe ndërsa Hilton shkruan se ajo kurrë nuk i tha askujt në shkollë, “Disi, njerëzit dukej se e dinin”.

Por kjo nuk e ndryshoi reputacionin e mësuesit. “Ai ishte ende zoti Abercrombie”, shkruan ajo.

Çfarë ndodh nëse Donald Trump arrestohet vërtet? Ja disa nga skenarët

Donald Trump pretendon se të martën do të arrestohet i akuzuar për pagesën e jashtëligjshme të 130 mijë dollarëve te një aktore e filmave...

“Do arrestohem të martën”/ Gazetarja nga SHBA-ja sqaron deklaratën e Trump

Ish-presidenti amerikan, Donald Trump pret të arrestohet të martën, bazuar në një rast të trajtuar nga Zyra e Prokurorit në qarkun e Manhatanit. “Bëhet fjalë...

Pas BE dhe SHBA, Britania e Madhe ndalon TikTok-un

Pas Bashkimit Europian, Shteteve të Bashkuara dhe Kanadasë edhe Britania e Madhe urdhëron heqjen e aplikacioneve të Tik Tok nga telefonët smart të punonjësve...

Në Kinë bie shi me krimba, në Australi me peshq, shenjë e Apokalipsit apo ngjarje natyrale?

Rrjetet sociale janë aq të përdorura dhe mbajnë një sasi aq të madhe informacioni saqë shpesh herë është e vështirë të kuptosh të vërtetën...

Falimentimi i dy bankave në SHBA, vjen reagimi presidentit Joe Biden dhe bën thirrjen e fortë për qytetarët amerikanë

Presidenti Joe Biden tha të hënën se sistemi financiar amerikan është i sigurt, në një përpjekje për të injektuar besim, pas falimentimit të beftë...

RAJONI

All

Serbët akuzojnë Vuçiçin për tradhti kombëtare

Një grup aktivistësh politikë nga Kosova i kanë kërkuar Aleksandar Vuciçit të jap dorëheqje nga pozita e presidentit të Serbisë për shkak të sic...

Takimi Kurti-Vuçiç/ Çfarë do të ndodhë sot me marrëveshjen bazë të BE-s

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, dhe presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, do të takohen pasditen e së hënës në Bruksel, në kuadër të dialogut...

Vuçiq për Kurtin: Ai në Bruksel do të flasë për Demaçin dhe Millosheviqin, unë për Asociacionin

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, duke folur për takimin e radhës me kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti, të hënën në Bruksel, tha sonte se...

SHBA: Nuk ka ndryshuar pozicioni për njohjen reciproke mes Kosovës dhe Serbisë

Një zëdhënës i Departamentit amerikan të Shtetit ka thënë se Shtetet e Bashkuara nuk e kanë ndryshuar pozicionin sa i përket njohjes reciproke mes...

Bieber ‘çmonton’ strategjitë e Vuçiqit: E pranoi propozimin franko-gjerman me shpresën që Kosova e refuzon

Njohësi i zhvillimeve politike në Ballkanin Perëndimor dhe profesori i Universitetit të Grazit, Florian Bieber ka thënë se ndërkombëtarët ende shohin potencial që presidenti...

Këto janë pagat mesatare në Kosovë, Shqipëri, Bosnje e Mal të Zi

Në tri vitet e fundit, pagat në vendet e rajonit janë rritur me ritme shumë më të shpejta sesa në Kosovë e Shqipëri, duke...

Biserko: Vizita e Chollet solli një ofertë në tavolinë për Kosovën dhe Serbinë, ajo duhet pranuar

Presidentja e Komitetit të Helsinikit për të Drejtat e Njeriut, Sonja Biserko ka thënë se ka një ofertë në tryezë edhe për Kosovën edhe...

rubrika rozË

EKONOMI

SHOWBIZI

BIZNES