<

Këngëtari zbuloi sekretet para se të gjendej i vdekur: Bëra seks me Hilary Duff kur ajo ishte 13 vjeçe

Aaron Carter u gjet i mbytur në vaskën e shtëpisë së tij dhe shkaqet e vdekjes së tij tragjike janë nën hetim. Këngëtari, në kujtimet e tij, të cilat do të publikohen javën e ardhshme, kishte rrëfyer se ishte i dashuri i parë i Hilary Duff, gjë që bëri që aktorja dhe këngëtarja të reagonte menjëherë.

“Unë dhe Hilary humbëm virgjërinë me njëri-tjetrin në një hotel… në Los Anxhelos. Mendoj se ishte ditëlindja e saj, ndoshta e 13-ta, por nuk më kujtohet. Miqtë e saj erdhën brenda dhe ne thjesht u bërtitëm që të largoheshin ”, janë fjalët e tij.

Duff, megjithatë, nga ana e saj nuk i konfirmoi pretendimet e Carter dhe një përfaqësues i saj tha: ” Ne kurrë nuk do të komentojmë jetën personale të Duff në këtë mënyrë”, ndërsa vetë aktorja kritikoi librin e ish-të dashurit të saj.

“Aaroni po punonte për një libër për jetën e tij para vdekjes. Nuk pati rastin ta mbaronte asnjëherë ”, thuhet në njoftimin e njoftimit për shtyp të shtëpisë botuese.

Hilary Duff është disa muaj më e madhe se Carter, i cili vdiq disa ditë më parë. Ish-çifti ndau për herë të parë një puthje në ekranin e vogël për serialin ‘Lizzie McGuire’ në vitin 2001.

Në një intervistë në ‘The Big Idea ëith Donny Deutsch’ disa vite më vonë, Carter deklaroi: ‘Fillova të takohesha me Hillary-n në moshën 13 -vjeçare. Isha me të për një vit e gjysmë dhe më pas u mërzita pak, kështu që fillova të takohesha me Lindsay Lohan, por më pas u pendova, kështu që u ktheva te Hillary’./abcnews.al

Lufta në Ukrainë/ NATO nuk ndalet, i jep goditjen fatale Rusisë

Teksa bombardimet në Ukrainë vazhdojnë nga Rusia, NATO ka lëshuar një deklaratë për të riafirmuar mbështetjen për Kievin, duke shtuar se ajo kurrë nuk...

Aksident tragjik me një bilanc të rëndë/ 7 persona të plagosur, 4 në gjendje kritike. Një prej mjeteve drejtohej nga një 23-vjeçar shqiptar

I rëndë bilanci i një aksidenti rrugor të ndodhur mbrëmjen e së dielës në hyrje të nënkalimit në via Dal Cero në Verona, ku...

Historia e Al Kapone/ Mbreti i alkoolit që u kthye në simbol të mafias

Ai do të mbahet mend për thënien e famshme përpara gjykatësve: “Ju jeni klientët e mi”. Quhej Alfons Gabriel Kapone por u njoh si “Al” Kapone....

Mund të jeni duke jetuar me një vrasës të heshtur! Kujdes

Mbi një çerek milioni britanikë nuk e dinë se po jetojnë me një vrasës të heshtur, ka zbuluar një studim i ri. Ekspertët në...

Zbulohet shteti se ku i ka fshehur 13 milionë euro bosi turk i kriptomonedhave

Mediat turke kanë publikuar detaje të reja në lidhje me Faruk Fatih Ozer, i cili akuzohet për mashtrim miliona euro me kriptomonedhat. Ato raportojnë se shtetasi, i...

RAJONI

All

Vuçiç bojkoton Samitin e BE në Tiranë: Askush nga Serbia nuk do të shkojë në Shqipëri

Serbia do të bojkotojë samitin e Bashkimit Europian dhe Ballkanit Perëndimor që do të zhvillohet në Tiranë. Presidenti serb Aleksandër Vuçiç tha se askush nga...

SHBA mirëpret marrëveshjen për targat mes Kosovës dhe Serbisë: Hap gjigant drejt paqes dhe stabilitetit në rajon

Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë dalë me një reagim pas arritjes së marrëveshjes mes Kosovës dhe Serbisë lidhur me çështjen e targave, raporton...

Media malazeze: E blejnë drogën në Amerikë Latine, e shesin në Europë e paratë i pastrojnë në Shqipëri!

Ishte 9 qershor 2021, kur një ngarkesë e shënuar “asparagus i imët” u ngarkua në një kamion me një rimorkio 18 tonësh në qytetin...

“Si nisi dhe si po shkon”/ Vuçiç vishet si çeçen, reagon ashpër raportuesja për Kosovën në PE dhe kapet keq me Brnabiç

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian, Viola von Cramon dhe kryeministrja serbe, Ana Brnabiç, kanë replikuar në rrjetin social Twitter, për Vuçiçin. Von Cramon, të...

“Perandori miliardëshe” – mediumi serb raporton për pasurinë e Milan Radoiçiq dhe Zvonko Veselinoviq

Një artikull i mediumit Nova në Serbi, ka dhënë detaje mbi pasurinë marramendëse të Milan Radojiçiq dhe Zvonko Veselinoviq të cilët janë në listën zezë të...

Karabinierë italianë zbarkojnë në Kosovë për shkak të tensioneve në Veri

Përfaqësuesi i Lartë për Politika të Jashtme dhe Politika të Sigurisë në Bashkimin Evropian, Jossepp Borrell ka njoftuar se sonte janë dërguar forca shtesë...

Plani destabilizimit/ Serbia planifikon sulme edhe ndaj KFOR dhe EULEX

Beogradi po planifikon përshkallëzimin e situatës në veriun e Kosovës, me provokime dhe deri me sulme të mirëfillta nga eksponentë të krimit të organizuar. Sipas...

rubrika rozË

EKONOMI

SHOWBIZI

BIZNES