Disa ide shumë seksi që duhet t’i provoni të paktën 1 herë në jetë

Seksi është i mrekullueshëm, apo jo?

Është argëtues, është intim, ka shumë hapësirë ??për të qenë krijues.

Dhe gjëja më e mirë e seksit është se edhe pas vitesh të tëra, nuk bëhet i mërzitshëm. Nëse nuk bëni të njëjtat lëvizje çdo herë, në këtë rast ne pyesim: pse?

Është e rëndësishme t’i ndryshoni gjërat.

Ajo që funksionon për një person nuk funksionon për një tjetër.

Por ajo që ne patjetër do të rekomandonim është të provoni këto gjëra, të paktën një herë.

-Rikrijo skenën që të duket më seksi nga gjithçka ke parë.

-Përfshini pak ushqim në shtrat.

-Bëni seks afër lavatriçes. Teksa rrobat lahen!

-Filloni t’i grisni rrobat njëri-tjetrit. Seriozisht!

-Bëni palestër bashkë, por lakuriq.

-Përpiquni të mos bëni seks për 1 javë, por ngacmojeni njëri-tjetrin çdo ditë për të parë sa rezistoni.

-Provoni një lodër seksi që s’e kishit provuar më parë.

-Shkruaj fantazinë më të çmendur tënden dhe partnerit.

-Ngacmohuni në publik, por mos harroni të tërhiqeni.

-Si thoni për një treshe?

-Provoni të bëni seks të ngadaltë, shumë të ngadaltë.

-Kërkojini atij foto nudo.

-Seks në një vend të huaj?

-Po prisni akoma për seks në makinë?

-Bëni seks pranë një liqeni të vogël.

-Seks në distancë përmes FaceTime-it.

-Përpiquni të kaloni në orgazmë në të njëjtën kohë me partnerin tuaj.

-Seks në dysheme?

-Po sikur ta zgjasni seksin 24 orë? Provojeni një ditë të vetme!

-Bëni një seks lamtumire dreqi ta hajë!

-Bëni çfarë bëni më mirë kur ai/ajo të jetë duke folur në telefon për punë të rëndësishme.

-Filmoni veten teksa bëni seks. Do ta shijoni më shumë, por mos harroni të kujdeseni për detajet që vijnë më pas.

“Milionat, pozitat e larta, femrat, akuzat”- Si u bë i famshëm Silvio Berlusconi?

Në botën plot labirinte të politikës italiane, Silvio Berlusconi, ishte njeriu që diti të përziente më mirë se kushdo tjetër biznesin me jetën publike. Personaliteti...

10 vendet që nuk duhen vizituar kurrë

Lexie Alford mban rekordin Guinness si personi më i ri që ka udhëtuar në çdo shtet të botës. 25-vjeçarja amerikane ka qenë në 196 shtete...

Ekspertët befasojnë me paralajmërimin e fundit, ja çfarë do të ndodhë me njerëzimin

Një grup ekspertësh, përfshirë drejtuesit e OpenAI dhe Google Deepmind, kanë paralajmëruar përmes një deklaratë të përbashkët se inteligjenca artificiale mund të çojë në...

Raportimi i frikshëm i Microsoft: AI ka elementë të logjikës njerëzore!

Prej disa kohësh tashmë, inteligjenca artificiale po pushton gjithmonë e më shumë jetët tona, si një tentativë e frikshme për të zëvëndësuar tiparet e...

Vdes George Soros? Publikohet lajmi që shokoi botën

Thashethemet për vdekjen e financierit George Soros kanë vërshuar sërish internetin. Investitori, biznesmeni dhe kryefinancieri hungarez amerikan njihet më së shumti për punën e...

RAJONI

All

“Serbia e ka humbur njëherë e përgjithmonë Kosovën”, Rama: Kosova duhet të shpallë zgjedhje të menjëhershme

Kryeministri Edi Rama, shprehet se qëndrimi i tij në lidhje me situatën në veri të Kosovës, është i njëjtë me atë të liderëve të...

Rama: Ushtria serbe nuk i prek dot një fije floku Kosovës, thjesht i vjen vërdallë për konsum të brendshëm

Duke folur për zhvillimet në veri të Kosovës, kryeministri Edi Rama thotë se lëvizja e ushtrisë së Serbisë pranë kufirit është për konsum të...

New York Times zbulon lidhjet e presidentit serb me botën e krimit, ja çfarë pretendohet

Revista javore e gazetës Nju Jork Tajms, ka botuar një artikull të gjatë, ku zbulon lidhje të pretenduara të presidentit serb, Aleksandër Vuçiç me...

Vritet i akuzuari për kontrabandë droge nga Mali i Zi dhe Shqipëria

akuzuari për kontrabandë droge nga Mali i Zi dhe Shqipëria ka mbetur i vrarë në Zagreb. Mediat vendase bëjnë me dije se ngjarja...

Çanak: Kosova u fitua me luftë më 1912 dhe u humb me luftë më 1999

Nenad Çanak, ish-kryetar i Lidhjes së Socialdemokratëve të Vojvodinës dhe një nga liderët e Opozitës Demokratike të Serbisë (DOS), ka kujtuar kohën sa ishte...

Deklarata tronditëse e Abazoviç: Gabimi më i madh i mafias ishte që nuk më vrau

Kryeministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviç ka reaguar pas akuzave të ish-kryeprokurorit special Milivoj Katniç për lidhjet e tij me klanin kriminal Skaljar.duke...

Kompania Kosovare Royal/ Ndërton hotelin luksoz “Jadran”, nënshkruhet marrëveshje milionëshe në Mal të Zi

Është bërë nënshkrimi i Aneksit IV i kontratës në vlerë prej mbi 40 milionë euro për ndërtimin e hotelit me pesë yje në qendër...

EKONOMI

SHOWBIZI

BIZNES

rubrika rozË