<

“Ai më mirë paguan për seks sesa të kryejë marrëdhënie me mua”/ Gruaja tregon çfarë i gjeti tek rrobat e tij, shkonte me…

“Mendova se burri im kishte dëshirë të ulët seksuale, por rezulton se ai më mirë do të paguante për seks sesa të flinte me mua”, ky është rrëfimi i një gruaje për partneren e saj.

Gjatë gjithë marrëdhënies sonë, ai ka shkuar me eskorta dhe më ka gënjyer për këtë. Unë jam 36-vjeçe dhe ai 40. Ne kemi qenë të martuar për tetë vjet dhe, ndoshta fatmirësisht, nuk kemi fëmijë.

Jeta jonë seksuale ishte e mrekullueshme në fillim. Por sapo u martuam, ai shumë rrallë donte të kryente marrëdhënie me mua.Kjo më frustroi, por e pranova si pjesë e tij.

Disa muaj më parë, zbulova një faturë restoranti në xhepin e xhaketës së tij. Nuk kishim qenë kurrë bashkë, kështu që u përballa me të.

Ai pranoi se kishte qenë atje me një grua tjetër me të cilën kishte një lidhje, por që tani kishte mbaruar.Bashkëshorti pranoi të merrnim këshillim për të rregulluar martesën tonë.

Por në seancën tonë të fundit, ai shpërtheu në lot dhe pranoi se në fakt nuk kishte pasur një lidhje, por gruaja ishte prostitutë.

Dhe kishte pasur një numër të panumërt femrash, gjatë viteve.

Tani e kam dëbuar nga dhoma e gjumit dhe i kam thënë se dua të divorcohem. Por kjo nuk do të ndihmojë në shërimin e zemrës sime të thyer ose të ndryshojë faktin që, pavarësisht gjithçkaje, unë ende e dua atë.

Unë nuk e kuptoj se si mund ta bënte këtë për mua, gjithashtu edhe ai thotë se nuk e kupton. Ishte emocioni, rreziku, më thotë që për ta shijuar seksi duhet të jetë i “pisët”.

The DEIDRE: Burri juaj ndoshta gënjeu sepse i vinte turp nga e vërteta, dhe një aferë  dukej disi më e këndshme.

Por ai i ka përkeqësuar gjërat duke thyer besimin tuaj. Duket sikur burri juaj mund të ketë një varësi ndaj seksit, në të cilin rast ju të dy do të përfitoni nga një këshilltar seksual dhe marrëdhëniesh.

Nëse, siç thoni ju, ende e doni atë, kjo është diçka që ai mund ta kapërcejë me ndihmë dhe kohë.

Varet nga ju nëse dëshironi të përpiqeni të rindërtoni martesën tuaj ose të largoheni.

Meqenëse ai ka bërë seks me disa gra të tjera, duhet që të dy të kontrolloheni në një klinikë lokale të shëndetit seksual.

Lufta në Ukrainë/ NATO nuk ndalet, i jep goditjen fatale Rusisë

Teksa bombardimet në Ukrainë vazhdojnë nga Rusia, NATO ka lëshuar një deklaratë për të riafirmuar mbështetjen për Kievin, duke shtuar se ajo kurrë nuk...

Aksident tragjik me një bilanc të rëndë/ 7 persona të plagosur, 4 në gjendje kritike. Një prej mjeteve drejtohej nga një 23-vjeçar shqiptar

I rëndë bilanci i një aksidenti rrugor të ndodhur mbrëmjen e së dielës në hyrje të nënkalimit në via Dal Cero në Verona, ku...

Historia e Al Kapone/ Mbreti i alkoolit që u kthye në simbol të mafias

Ai do të mbahet mend për thënien e famshme përpara gjykatësve: “Ju jeni klientët e mi”. Quhej Alfons Gabriel Kapone por u njoh si “Al” Kapone....

Mund të jeni duke jetuar me një vrasës të heshtur! Kujdes

Mbi një çerek milioni britanikë nuk e dinë se po jetojnë me një vrasës të heshtur, ka zbuluar një studim i ri. Ekspertët në...

Zbulohet shteti se ku i ka fshehur 13 milionë euro bosi turk i kriptomonedhave

Mediat turke kanë publikuar detaje të reja në lidhje me Faruk Fatih Ozer, i cili akuzohet për mashtrim miliona euro me kriptomonedhat. Ato raportojnë se shtetasi, i...

RAJONI

All

Vuçiç bojkoton Samitin e BE në Tiranë: Askush nga Serbia nuk do të shkojë në Shqipëri

Serbia do të bojkotojë samitin e Bashkimit Europian dhe Ballkanit Perëndimor që do të zhvillohet në Tiranë. Presidenti serb Aleksandër Vuçiç tha se askush nga...

SHBA mirëpret marrëveshjen për targat mes Kosovës dhe Serbisë: Hap gjigant drejt paqes dhe stabilitetit në rajon

Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë dalë me një reagim pas arritjes së marrëveshjes mes Kosovës dhe Serbisë lidhur me çështjen e targave, raporton...

Media malazeze: E blejnë drogën në Amerikë Latine, e shesin në Europë e paratë i pastrojnë në Shqipëri!

Ishte 9 qershor 2021, kur një ngarkesë e shënuar “asparagus i imët” u ngarkua në një kamion me një rimorkio 18 tonësh në qytetin...

“Si nisi dhe si po shkon”/ Vuçiç vishet si çeçen, reagon ashpër raportuesja për Kosovën në PE dhe kapet keq me Brnabiç

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian, Viola von Cramon dhe kryeministrja serbe, Ana Brnabiç, kanë replikuar në rrjetin social Twitter, për Vuçiçin. Von Cramon, të...

“Perandori miliardëshe” – mediumi serb raporton për pasurinë e Milan Radoiçiq dhe Zvonko Veselinoviq

Një artikull i mediumit Nova në Serbi, ka dhënë detaje mbi pasurinë marramendëse të Milan Radojiçiq dhe Zvonko Veselinoviq të cilët janë në listën zezë të...

Karabinierë italianë zbarkojnë në Kosovë për shkak të tensioneve në Veri

Përfaqësuesi i Lartë për Politika të Jashtme dhe Politika të Sigurisë në Bashkimin Evropian, Jossepp Borrell ka njoftuar se sonte janë dërguar forca shtesë...

Plani destabilizimit/ Serbia planifikon sulme edhe ndaj KFOR dhe EULEX

Beogradi po planifikon përshkallëzimin e situatës në veriun e Kosovës, me provokime dhe deri me sulme të mirëfillta nga eksponentë të krimit të organizuar. Sipas...

rubrika rozË

EKONOMI

SHOWBIZI

BIZNES