<

A e dini që/ Frizura që keni ju zbulonë se çfarë jeni në shtrat

Frizura goxha shumë mund të tregojë për ndonjë person, mirëpo mund të zbulojë edhe dëshirat seksuale? Ekspertët e pohojnë këtë!

Ja se çfarë zbulon secila frizurë kur është fjala për shkathtësitë në shtrat. Natyrisht, nuk mendohet me atë rast për frizurën intime, transmeton Telegrafi.

Bisht kali
Femrat të cilat i lidhin bisht flokët dinë të jenë tejet të zjarrta në shtrat. Në vend që të fshihet pas flokëve, ajo ato i largon nga sytë, ndërkaq në këtë mënyrë tregon vetëbesim të lartë seksual.

Ajo e do seksin e shpejtë dhe të ashpër, d.m.th., “në shpejtësi”, mirëpo në thellësinë e shpirtit do të pëlqente edhe pak romantikë dhe seks të lehtë.

Secila qime në vend të vetin
Femrat me frizurë të tillë më të kënaqura janë kur ato caktojnë terminet për të bërë seks dhe rrallë i lënë meshkujt t’i udhëheqin.

Bindeni që t’ia mbyllni sytë me shami. Atëherë do të jetë e detyruar që t’ju lejojë të merrni kontrollin në duart tuaja, ndërkaq do të bëhet si një tigreshë e vërtetë.

Flokë të shprishura
Kjo frizurë tregon që dama e tillë ndihet mirë me vetveten. Femrat e tilla janë të relaksuara si në jetë ashtu edhe në seks.

Do t’ju dorëzohet në shtrat dhe më së shpeshti janë të gatshme për seks kudoqoftë dhe kurdo që të ndiejë nevojën për të bërë seks.

Flokët të mbledhura në mënyrë të shkujdesur
Damat me frizurat e këtilla e dëshirojnë shumë glamurin dhe kënaqen me kujdesin që ua kushtojnë meshkujt.

Qafa paraqet pjesën më seksipile të trupit të femrës dhe duke e bartur frizurën e këtillë ajo në mënyrë të pavetëdijshme zbulon që është e gatshme edhe për flirt

“Kina po përgatitet të na pushtojë”, ministri i Jashtëm i Tajvanit del me deklaratën e jashtëzakonshme dhe ngre alarmin

Ministri i Jashtëm i Tajvanit tha të martën se Kina po përdorte stërvitjet ushtarake që nisi në shenjë proteste kundër vizitës së Nancy Pelosit,...

Ngjarje e rëndë/ Polici ekzekuton me plumb në kokë kampionin botëror të arteve marciale. Detajet…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën diele në Brazil, pasi është ndarë nga jeta në mënyrë tragjike një nga legjendat e arteve marciale,...

Gazetarja spiune ruse del me një version të saj për dëbimin nga Kosova

Spiunja ruse në petkun e gazetares, Daria Aslamova, pas shpalljes e padëshirueshme nga Kosova, ka dalë me një rrëfim të botuar në gazetën ruse “Komsomolskaya...

Reuters shkruan për arrestimin e gazetares ruse në Kosovë: Rusia aleat kryesor i Serbisë

Mediumi prestigjioz Reuters, ka shkruar për ndalimin e hyrjes në Kosovë që i është bërë gazetares ruse të shtunën. Rueters shkruan se këtë njoftim dje e...

“Seks për intervista”, spiunes ruse që u ndalua në Kosovë i del fotografia me Karaxhiqin

Spinues ruse Daria Aslamova i është publikuar një fotografi me ish-presidentin e Republikës Serbe të Bosnjës, Radovan Karaxhiq. Virussia, një faqe me serie dokumentarësh e...

RAJONI

All

Gazetarja spiune ruse del me një version të saj për dëbimin nga Kosova

Spiunja ruse në petkun e gazetares, Daria Aslamova, pas shpalljes e padëshirueshme nga Kosova, ka dalë me një rrëfim të botuar në gazetën ruse “Komsomolskaya...

E tmerrshme/ Detaje tronditëse nga 17-vjeçarja që u vra nga i dashuri. Më herët ishte përdhunuar nga dy shqiptarë dhe një 83 vjeçar

Media greke ka publikuar detaje tronditëse nga ngjarja e rëndë që ndodhi pak ditë më parë në Greqi, ku një 17-vjeçare u vra nga...

Janjiq: Edhe nëse krijohet Asociacioni, Serbia nuk do ta njohë Kosovën

Asociacioni i Komunave me Shumicë serbe, tash e 9 vjet mbetet një nga temat më të përfolura në Kosovë. Kosova dhe Serbia kanë arritur...

Tensionet në veri të Kosovës, kërcënon Vuçiç: Ne jemi Serbia, nuk kemi frikë nga askush

Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiç, ka reaguar ashpër ndaj situatës së tensionuar në veri të Kosovës. Ai tha se ua ka bërë të qartë liderëve...

Ish-ushtaraku italian: Ja tmerri që do të përjetojë Serbia nëse i hap luftë Kosovës

Eksperti Italian u shpreh se Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç ka marrë një mesazh të qartë nga ushtarakët e tij në Shtabin e Përgjithshëm....

Vuçiq i lavdëron serbët në veri pas tensioneve, i quan guximtarë

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq ka reaguar aps takimit që e kishte me Shtabin e Përgjithshëm të ushtrisë serbe, duke i falënderuar serbët për...

“Serbia e nxitur nga Rusia mund të…”, eurodeputeti lëshon paralajmërimin e frikshëm

Riho Terras, eurodeputet, ka thënë se Serbia mund ta sulmojë Kosovën, duke u frymëzuar nga Rusia e Vladimir Putinit. Ai tha se NATO-ja dhe Bashkimi...

rubrika rozË

EKONOMI

SHOWBIZI

BIZNES